.

۱۳۹۲ اردیبهشت ۷, شنبه

هشدار خامنه‌ای نسبت به هرگونه اعتراض در انتخابات آینده

آیت‌الله خامنه‌ای، امروز شنبه در تهران

 خامنه‌ای «ساز و کار» انتخابات در ایران را «بسیار مستحکم» توصیف و هر گونه اعتراض نسبت به انتخابات را رد کرد.

 رهبر رژیم که صبح امروز در دیدار جمعی از کارگران ایران درباره انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در این کشور سخن می گفت، اظهار داشت: «اعتراضاتی که در گوشه و کنار می‌شود، واقعا بیجاست. »
همچنین در حالی که در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران، بسیاری نسبت به رد صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی نامزد دولت و همچنین نامزدهای اصلاح طلبان ابراز تردید می کنند، خامنه ای از شورای نگهبان دفاع کرد و گفت: «تشخیص شورای نگهبان، تشخیص انسانهای عادل و بصیر نسبت به صلاحیت‌هاست. »
 علی خامنه‌ای، رهبر رژیم نسبت به تعدد نامزدهای انتخابات آتی ریاست جمهوری در ایران اعتراض کرد و گفت: «کسانی که داوطلب می‌شوند در محاسبات خود اشتباه نکنند و بدانند عرصه مدیریت اجرایی کشور یعنی چه.»
تا کنون چهره های سیاسی بسیاری که اغلب آنها از جناح طرفدار خامنه ای هستند، برای نامزدی در انتخابات آینده اعلام آمادگی کرده اند.
رهبر نظام همچنین تاکید کرد: «انتخابات در وقت مقرر انجام خواهد گرفت.»
این اظهارات خامنه ای در حالی است که احتمال آن می رود در صورت رد صلاحیت نامزد دولت از سوی شورای نگهبان، محمود احمدی نژاد نسبت به برگزاری انتخابات تعلل کند.
به تازگی حسین مظفر معاون نظارت رئیس مجلس  در گفتگو با خبرنگار مهر گفت که: «متاسفانه قانون انتخابات توسط وزارت کشور تا کنون اجرا نشده است و در این خصوص خبرهای خوبی به ما نرسیده و در اجرای قانون تعلل ورزیده شده است.»
مظفر ادامه داد: «اینکه گفته می شود شاید فتنه جدید قبل از انتخابات باشد آثارش همین است که دولت در اجرای قانون کوتاهی می کند و دولت یک بازی خطرناکی را انجام می دهد.»

هیچ نظری موجود نیست: