.

شمارش معکوس برای آیت الله خونخوار …..؟

این روزها خامنه‌ای احوال خوشی‌ ندارد.درها یکی‌ یکی‌ به روی او بسته میشوند .   قمار‌های  معروف به قمار آیت الله یکی‌ بعد از دیگری به باخت مینشینند .در بعد هسته‌ای سایه سنگین شکست روی او افتاده است و دیگر حتا خوش بینترین افراد نیز برای او کوچکترین شانسی قائل نیستند و این بار سطل زهر به جای جام زهر آماده است تا اوسر کشد.یکپارچگی جهانی در مورد تحریمها کمر رژیم را شکسته است به جوری که مقامات حکومت زبان به اعتراف  گشوده اند و آخرین آن روز گذشته بود که وزیر صنعت و معدن رسما گفت تحریم‌ها کمر ما را شکسته و اشک ما را در آورده است. بخوانید:
وزیر صنعت و معدن ایران گفته است که با مشاهده بیکاری جوانان با تحصیلات عالیه، “اشک” چشم‌اش جاری می‌شود. او به تاثیر فلج‌کننده‌ی تحریم‌ها بر اقتصاد اشاره کرده است و کمبود ارز و ناتوانی دولت از تامین نیازهای اقتصادی کشور.
مهدی غضنفری، وزیر صنعت و معدن در جلسه‌ای در شورای عالی استان‌ها از تاثیر تحریم‌ها بر حوزه حمل ‌و نقل، تجارت، بانک و بیمه و کل اقتصاد پرداخت که به گفته او باعث شده قیمت‌ها چندبرابر شود. چنین تحریم‌هایی در حوزه‌های یادشده، در هر کشوری می‌تواند تاثیری فلج‌کننده بر زندگی افتصادی داشته باشد.
مقام‌های جمهوری اسلامی مدتی طولانی تلاش داشتند دامنه تاثیر تحریم‌ها را بی‌اهمیت جلوه دهند. اکنون به نظر می‌رسد با کمبود ارز و افزایش سرسام‌آور نرخ کالاها، سرپوش گذاشتن بر پیامدهای تحریم‌ها بر اقتصاد ایران و زندگی مردم غیرممکن یا بسیار دشوار شده باشد.
به گفته وزیر صنعت و معدن ارزی که از طریق فروش نفت تامین می‌شد با تحریم‌ها تحت تاثیر قرار گرفت و همراه با آن تحریم بانک مرکزی موجب شد که دولت نتواند نیازهای اقتصادی خود را در بخش‌های مختلف تامین کند. چرا که «نه ارزی داشتیم نه بانک مرکزی می‌توانست ارز را منتقل کند و نه حمل و نقلی که بتواند کالاهای مورد نیاز را به کشور وارد کند
در مورد سوریه بزرگترین افتضاح را از منظر سیاست خارجی‌ به بار آورده اند ،اسد شکست خورده و امروز یا فردا سرنگون خواهد شد و میلیارد‌ها دلار سرمایه گذاری در سوریه و لبنان و فلسطین به باد خواهد رفت و دست حکومت خونخوار از آن دیار کوتاه خواهد شد. حال  میبینیم که وزیر امور خارجه در نهایت عجز  به مصر رفته تا دریوزگی کند تا شاید با وعده و وعید کمک‌های میلیاردی به رژیم ور شکسته قاهره بتواند کلامی از دهن مرسی مبنی ٔبر تایید اسد و یا حد اقل  یک قول دال بر سفر به تهران هر چند در تاریخی‌ نامعلوم بگیرد تا آن را در بوق و کرنا کرده ۱ یا ۲ روز خوراک تبلیغاتی برای خویش فراهم آورند اما افسوس که مرسی چنین نخواهد کرد.
در عراق نوری المالکی ،دست نشانده  آیت الله خونخوار با بحران روبرو شده و اعتراضات مردمی میرود که او را هم به همان  سرنوشتی دچار کند که تمام دست نشانده گان و خونخواران دچار میشوند و امروز شاهدیم که پرچم منحوس شان در عراق به  آتش کشیده میشود.
دیکتاتور ونزوئلا که میلیارد‌ها دلار پول این مردم نگون بخت را به دامن این جانی ریختند تا در آمریکا‌ی لاتین به خیال خود  پایگاهی دست وپا کنند در دام بیماری مهلکی گرفتار شده و نفس‌های آخر را میکشد و با به قدرت رسیدن مخالفان این پایگاه هم از دست خواهد رفت.
در داخل نیز نیازی به گفتن نیست که عرصه از همه طرف بر خون آشام تنگ آمده است.از طرفی‌ احمدی نژاد باج خواهی‌ می‌کند و با سیاست بگم بگم او را به وحشت انداخته و چپ و راست از او باج میگیرد،و ولی‌ امر مسلمین جهان !از ترس مجبور است جلوی دهان این و آن را بگیرد تا  رئیس جمهور محبوب  خشمگین نشود و احیاناً آبرو ریزی نکند.
انتخابات نیز قوز بالای قوز است.بازی نخ نما شده علم کردن مهرهای سوخته وبد نامی‌ مثل هاشمی‌ یا خاتمی و یا نوری دیگر جواب نمیدهد و امروز هر کودک دبستانی این بازی را از حفظ است.از آن طرف  موسوی و کروبی حاضر به بازی برای او نیستند ،یک روز عسگر اولادی از آنها دلجویی می‌کند و میگویید آنان فتنه گر‌ نیستند و رهبر به نشانه‌ تایید سکوت می‌کند و چون از آن طرف سیگنالی نمیاید تکرار همین حرفها از طرف امام جمعه مشهد با تودهنی رهبر و دار و دسته او روبرو میشود و علم الهدی به غلط کردن می‌افتد.
سرنخ آن قدر از دست ولی‌ وقیح در رفته که یک دست نشانده حکومت در ستایش می‌نویسد احمدی نژاد دست نشانده شاهزاده رضا پهلوی است و او را روی کار آورده اند تا محبوبیت شاهزاده را زیاد کند و ضمن اعتراف به افزایش روز افزون محبوبیت ایشان میان مردم نسبت به باز گشت پادشاهی هشدار میدهد بخوانید:
احمدی نژاد مهره دست نشانده سلطنت طلبان
در اولین مبحث این وبلاگ به خطری که ماهیت انقلاب اسلامی و خون شهدایی که برای این انقلاب رفته است را تشریح میکنم و میخواهم چشم همه کسانی که در این انقلاب نقشی داشتند نسبت به خطر بازگشت نظام ستم شاهی آگاه کنم.
همانطور که میدانیم محمود احمدی نژاد سال ۱۳۸۴ به ریاست جمهوری در ایران رسید. متاسفانه همه ما مردم انقلابی و متعهد و حتی رهبر فرزانه انقلاب هم فریب یک بازی بزرگ سلطنت طلبان را خوردیم که با گذاشتن مهره خود به نام محمود احمدی نژاد در بالاترین مقام اجرایی کشور و کارهایی که اون انجام داد و به پای انقلاب اسلامی نوشت باعث شد مردم در این ۴ سال به ولیعهد سلطنت طلبان یعنی رضا پهلوی نزدیک شوند.
وقتی به فضای مجازی سر میزنیم میبینیم که میزان محبوبیت این فرد خاص بسیار در حال افزایش هست .مثلا فیس بوک رضا پهلوی که تا چندی پیش ۲ یا ۳ هزار لایک نداشت الان بالغ بر ۱۲۰ هزار لایک دارد.سال گذشته در نظر سنجی رادیو فردا الی رقم شرکت چهره های متعهد و انقلابی همچون آیت الله خامنه ، میرحسین موسوی ، محمد خاتمی ، مهدی کروبی این رضا پهلوی بود که با رای مردم به عنوان مهم ترین شخصیت سال انتخاب میشود.
رضا پهلوی با استفاده از مهره خود یعنی محمود احمدی نژاد در درون حاکمیت شکاف ها و اختلاف های شدیدی به وجود آورد و همچنین باعث  این شد که مردم ایران در کوچه و بازار آرزوی بازگشت وی را کنند. او به خوبی با استفاده از این مهره ذهن های مردم را شستشو داد تا جنایات شاه خائن را فراموش کنند و فقط بخاطر مزایای اقتصادی و قدرت نظامی نظام ستم شاهی دوباره خواستار بازگشت شاه شوند.
اکنون میبینید که در فیس بوک و سایتهایی مثل بالاترین و … عکس های شاه را به اشتراک میگذارند و چقدر جوانان از این کار استقبال میکنند. همچنین رضا پهلوی با استفاده از تلوزیون های زیر نظر خود از جمله محبوب ترین تلوزیون در درون کشور یعنی من و تو و ساخت مستندهایی باعث شده است که محبوبیت این خاندان در بین مردم رواج پیدا کند.
اکنون من به عنوان یک کوچک این انقلاب تقاضا دارم تمامی کسانی که در این انقلاب دست داشتند اختلاف ها را کنار گذارند و همه در انتخاب سال ۹۲ از ریاست جمهوری آیت الله هاشمی رفسنجای حمایت کنند زیرا اگر ما به این اختلاف های خود ادامه دهیم متاسفانه رضا پهلوی با استفاده از مهره خود یعنی محمود احمدی نژاد آخرین ضربه را بر پیکره این اتقلاب وارد میکند و باعث بازگشت دوباره نظام ستم شاهی خواهد شد
تمامی‌ راه‌ها بسته اند و چه سرنوشت تلخی‌ دارند خون آشامان تاریخ و آخرین ضربه  به این دیکتاتور نشست شورای ملی‌ خواهد بود که اتحاد تمام نیروهای وطن پرست و پذیرفتن این شورا از طرف جهان تیر خلاص را بر پیکر او شلیک خواهد کرد.روز‌های آتی آبستن حوادث زیادی خواهد بود.
امیرحسین مهدی ایرایی
۱۱  ژانویه ۲۰۱۳

۱ نظر:

ناشناس گفت...

جانم فدای اسلام و رهبری

گور خوندی ههههههههه