.

۱۳۹۲ مهر ۱۴, یکشنبه

پیام جماعت دولت اسلامی عراق و شام خطاب به گروههای ارتش آزاد سوریه

شيخ ابو محمد عدنانی شامی، سخنگوی رسمی جماعت دولت اسلامی عراق و شام پیامی را به گروه­های ارتش آزاد فرستاد. وی در این پیام از گروه­های ارتش آزاد خواست که به حملات رسانه­ای دشمنان که هدف آنها وارد شدن به مبارزه با جماعت دولت اسلامی عراق و شام و خدمت به آمریکا و اسرائیل است پاسخ نگویند.
شیخ عدنانی در پیامی صوتی گفت: "به خدا سوگند که ما به هیچ کسی که به ما آسیب نرسانده حمله نمی­کنیم".
شیخ عدنانی همچنین افزود که هیچ کسی نمی­تواند جلوی اجتهادات و اقدامات و خطاهای فردی را به طور کامل بگیرد و اشتباهات حتی در ارتش رسول خدا صلی الله علیه وسلم نیز وجود داشته است. شیخ عدنانی تاکید کرد که اگر از سوی ما به کسی ستم شده است این مال و جان و گردن ما از امیر جماعت دولت تا کوچکترین سرباز آن است که در برابر شرع خدا خاضع است. وی همچنین افزود که راه­های برقراری ارتباط باز و مقرهای جماعت دولت اسلامی عراق و شام معلوم است.
سخنگوی رسمی جماعت دولت اسلامی عراق و شام گفت: به تمام گروه­های مسلح در سوریه یادآوری می­کنم که این حملات رسانه­ای پلید علیه جماعت دولت اسلامی عراق و شام با هدف ایجاد فتنه صورت می­گیرد پس از آن آگاه باشید و از آن حذر کنید و همچنین از تایید این کانال­ها و رسانه­های تبلیقاتی برحذر باشید.
عدنانی همچنین گفت: آمریکا و متحدان وی پس از درس­هایی که از افغانستان و عراق گرفتند به یقین ناتوانیشان در مقابله مستقیم با مجاهدان را درک کرده­اند و آنها دانسته­اند که باید نمایندگی مبارزات را که توسط همکیشانشان انجام می­گیرد بر عهده گیرند و اوباما در این رابطه در نشست اخیر سازمان ملل به صراحت خواهان حمایت و پشتیبانی از گروه­های دیگر برای مقابله با مجاهدان شد.
بعضی از گروه­ها و فصائل جیش الحر شبیحه­ های رژیم اسد هستند؛
شیخ عدنانی همچنین افزود: هیچ شخص عاقلی گمان نمی­کند که این گروه­ها در راه خدا و یا برای یاری مستضعفان خارج می­شوند بلکه تمام مردم می­دانند که این گروه­ها از شبیحه­ های اسد و یاران آنها و ضعیف النفس­ها و افراد جاهل و منحرفان هستند که به راحتی فریب می­خورند و اغوا می­شوند و مثال بارز آنها کتیبه النصر در شهر الباب در اطراف دمشق است که اطلاعات را در اختیار خلبان­های نصیری و ایرانی برای بمباران مراکز مجاهدان و مسلمانان قرار می­دادند. اما خداوند آنها را خوار کرد و مجاهدان بر آنها تسلط یافتند و همه می­دانند که مجاهدان عاقبت پیروز خواهند شد و در برابر صحوات مزدور و سلاح­های مرگبار متوقف نخواهند شد.
برای دانلود فایل صوتی پیام شیخ ابو محمد عدنانی شامی، سخنگوی رسمی جماعت دولت اسلامی عراق و شام اینجا کلیک کنید
https://archive.org/download/cadnaani/Cadnaani.mp3

هیچ نظری موجود نیست: