.

۱۳۹۲ مهر ۲۱, یکشنبه

حمله مجاهدین جیش العدل به پاسگاه مرزی میرجاوه

اطلاعیه سازمان جیش العدل:حمله مبارزین سازمان به پاسگاه نودو بخش میرجاوه و به هلاکت رسیدن چندین تن از پرسنل پاسگاه


به نام عدل
سازمان جیش العدل اعلام می دارد که فرزندان ایمان وحماسه درگردان نظامی شهید مولوی  نعمت الله توحیدی ( رح) طی یک عملیات در منطقه روتک  خاش حوزه انتظامی میرجاوه موفق شدند با حمله به پاسگاه نودوتعدادی از پرسنل پاسگاه را به هلاکت برسانند.
گردان نظامی شهید نعمت الله توحیدی با ارسال پیامی به روابط عمومی سازمان اعلام نمودند که سلحشوران این گردان دیشب ساعت 20:25 طی یک عملیات در منطقه روتک  موفق شدند پاسگاه و خودروی وابسته به پاسگاه را مورد هدف قرار دهند.
ابتدا سلحشوران گردان شهید مولوی نعمت الله موفق شدند طی یک عملیات فریب نیروهای رژیم را مجبور به واکنش کنند که در این حین خودروی پاسگاه با چندین تن از پرسنل پاسگاه به تعقیب مبارزین می پردازد که در عملیات کمین از پیش تعیین شده گرفتار و تمامی سرنشینان خودرو به هلاکت رسیدند.
سپس نیروهای مبارز در عملیات کمین دیگر به پاسگاه با سلاح های سبک و سنگین حمله و موفق شدند پاسگاه را با تیربار دوشیکا و توپ 82 و سلاح های سبک مورد حمله قرار دهند که در این عملیات بیش از ده تن از نیروهای رژیم به هلاکت برسند.هم چنین چندین خودرواز نیروهای کمکی رژیم مورد حمله قرار گرفته است که از تعداد کشته و زخمیهای نیروهای کمکی اطلاعی در حال حاضر در دست نیست.نیروهای مردمی تلفات نیروهای رژیم رابیش از 30تن اعلام میدارند.
فیلم حمله به پاسگاه به زودی در سایت سازمان به اشتراک گذاشته میشود.
این عملیات بیش از یک ساعت به طول انجامیده والحمدالله مبارزین سازمان با سلامتی کامل به پایگاههای خویش برگشته اند.
از دیشب تا الان منطقه روتک و پاسگاه نودو در محاصره کامل نیروهای رژیم قرار دارد و بالگردهای رژیم بر فراز پاسگاه و منطقه در حال گشت زنی هستند.و هر گونه رفت و آمد به این منطقه فعلا ممنوع است.
سازمان جیش العدل به نیروهای اشغالگر و متجاوز هشدار می دهد دست از ظلم و بربریت بردارند و هر چه زودتر منطقه را ترک نمایند.در غیر این صورت جزء هلاکت و بربادی آینده ای برای اشغالگران نیست.
سازمان جیش العدل20 مهرماه 1392برابر با 12اکتوبر2013

هیچ نظری موجود نیست: