.

۱۳۹۲ بهمن ۶, یکشنبه

دادگستری سیستان و بلوچستان: یکی از عوامل اصلی ترور دادستان زابل بازداشت شد


خودرو حامل موسی نوری قلعه‌نو، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زابل ۱۵ آبان ماه در برابر بیماستان امیر‌المومنین، واقع در بزرگراه شهید طباطبایی زابل به رگبار بسته شد
ابراهیم حمیدی، رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان امروز یک شنبه ششم بهمن ماه از دستگیری یکی از "عوامل اصلی ترور دادستان زابل" در مشهد خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، آقای حمیدی بدون اشاره به نام متهم پرونده گفته است که او پس از ترور دادستان زابل و دستگیری همدستانش متواری شده بود که پس از تحقیقات در شهر مشهد شناسایی و دستگیر شد.
رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد: "متهم دستگیر شده به استان سیستان و بلوچستان منتقل شده و تحقیقات از وی ادامه دارد. این فرد جزء متهمان اصلی پرونده بود."
وی گفته که با دستگیری این فرد تعداد افراد بازداشت شده در پرونده به ۱۱ نفر رسیده است و در میان بازداشت شدگان، متهم زن هم وجود دارد.
آقای حمیدی در مورد انگیزه ترور دادستان زابل گفت: "موسی نوری در حال رسیدگی به یک پرونده قاچاق موادمخدر بود که عوامل دخیل در این پرونده اقدام به این جنایت کردند."
این در حالی است که ساعاتی پس از این حادثه، "جیش العدل" در وبلاگی که منسوب به این گروه است مسئولیت این حمله را برعهده گرفت

هیچ نظری موجود نیست: